DOJAZD SAMOCHODEM

Villa Volare znajduje się tylko 7 km i 9 minut jazdy samochodem od warszawskiej obwodnicy. Niecałe 4 km i 5 minut jazdy samochodem dzielą osiedle od trasy S7 łączącej Warszawę z Krakowem.

KOLEJKA PODMIEJSKA

Do Warszawy można dojechać także podmiejską kolejką z odległej o 5 km stacji Nowa Iwiczna. Dojazd samochodem do stacji zajmie 7 minut. Do stacji można dojechać także autobusem – zajmuje to 15 minut, a przystanek znajduje się tuż obok osiedla.

AUTOBUS

Przy samym osiedlu zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii L1 kursujący pomiędzy Pl. Szwedzkim a PKP Piaseczno. Przystanek dalej można przesiąść się w linię 807

SKLEPY

Najbliższy sklep spożywczy mieści się 300m od osiedla. Najbliższy supermarket to odległa o 500m Biedronka, a po większe zakupy można wybrać się do centrum handlowego w Jankach – 5km (7 minut jazdy samochodem).

EDUKACJA

W pobliżu znajdują się przedszkola a najbliższa szkoła jest odległa zaledwie o 2 km. Szkoła w Lesznowoli jest jedną z najlepszych w Polsce.

ZIELONA OKOLICA

Mieszkańcy Villa Volare mogą odpocząć od miejskiego zgiełku wśród prawdziwej zieleni. Niecały kilometr od osiedla rozciąga się prawdziwy las, a pobliska rzeczka Raszynka często gości amatorów wędkowania.