Wszystkie mieszkania Budynku Centralnego wyposażone są w System Smart Home, którego największym atutem jest narzędzie do konfiguracji, pozwalające na swobodne tworzenie logiki oraz dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Sterowanie urządzeniami podłączonymi do systemu możliwe jest w zasadzie w każdy możliwy sposób:

 • z dedykowanych szklanych przycisków produkowanych przez F&F
 • z przycisków dowolnego producenta (system nie narzuca żadnego standardu),
 • ze szklanych przycisków (dotykowych) dowolnego producenta
 • z pilota systemowego
 • z pilotów dowolnych urządzeń RTV
 • z aplikacji mobilnej dostępnej dla systemów Android i iOS instalowanej na telefonach i tabletach
 • z komputerów i laptopów poprzez przeglądarkę www
 • poprzez wiadomości SMS (po podłączeniu dedykowanego modemu USB)

BEZPIECZEŃSTWO

System gwarantuje Ci pełną integrację z Twoim alarmem. Wykorzystując sygnały z centrali alarmowej możesz tworzyć niespotykaną nigdzie indziej logikę odpowiadającą zarówno za bezpieczeństwo Twoich bliskich, jak również ich komfort.
Dedykowany moduł integracyjny pozwala na integrację Systemu z dowolnym systemem alarmowym. Dodatkowo w zakresie bezpieczeństwa system uzupełniają czujniki ruchu rH-P1T1 oraz kontaktrony rH-WMC.

MONOTORING – MIEJ OKO NA SWÓJ DOM

Dzięki aplikacji mobilnej zyskujesz możliwość podglądu z kamer IP.
Możesz też wykorzystać kamery jako czujniki ruchu (wybrane modele), które w przypadku zarejestrowania ruchu włączą światło lub prześlą powiadomienie SMS.

URZĄDZENIA RTV – Obudź się przy ulubionej muzyce

System pozwala na integrację urządzeń RTV z systemem i ich obsługę z aplikacji mobilnej.

OGRZEWANIE – Ciepło, cieplej… ogranicz koszty ogrzewania nawet o 30%

Sterowanie ogrzewaniem to jedna z najbardziej popularnych i oczekiwanych przez użytkowników funkcji w systemach automatyki budynkowej. System obsługuje wszystkie rodzaje ogrzewania: podłogowe, grzejnikowe, ale również nawiewowe czy promiennikowe. Możesz wykorzystać do sterowania elektrozawory montowane na rozdzielaczu, bezprzewodowe głowice termostatyczne montowane na grzejnikach lub analogowe zawory 1-10 V; zadbać o zrównoważone sterowanie temperaturą w pomieszczeniach z wykorzystaniem kontaktronów okiennych; sterować temperaturami w każdym pomieszczeniu niezależnie, optymalizując przy tym koszty związane z ogrzewaniem domu czy mieszkania

ROLETY, ŻALUZJE – Promienie słoneczne pod specjalnym nadzorem

Rolety czy żaluzje chronią Cię nie tylko przed intruzami, odpowiadają za Twój komfort pełniąc przy tym ważny element aranżacji wnętrz.
Włączenie rolet okiennych do systemu pozwala na ich w pełni automatyczną pracę w zależności od pory dnia, nasłonecznienia czy wreszcie obecności domowników. Integracja w Systemie wielu urządzeń jak bramy, rolety, żaluzje czy markizy pozwala na sterowanie nimi z poziomu pojedynczej aplikacji, eliminując liczbę dedykowanych pilotów

WENTYLACJA, REKUPERACJA, KLIMATYZACJA – Komfort i zdrowie

Swobodne programowanie ma wiele zalet – pozwala na integrowanie w logice systemu urządzeń wentylacyjnych (wentylatory w kuchniach, łazienkach, centrale wentylacyjne), klimatyzacji i rekuperacji. W podstawowych zastosowaniach można tworzyć scenariusze pracy.

Oferujemy Państwu również doradztwo w zakresie wykonania projektu wykończenia wnętrz jak również doboru materiałów. Współpracujemy z grupą sprawdzonych wykonawców, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każdy projekt jest wyjątkowy.

W skład podstawowych prac wchodzi:

 • gruntowanie i malowanie ścian i sufitów
 • wyposażenie łazienki w urządzenia sanitarne i baterie oraz ułożenie glazury i terakoty
 • stolarka drzwiowa
 • ułożenie terakoty w kuchni
 • układanie paneli podłogowych lub podłogi drewnianej wraz z listwami przypodłogowymi

Ceny obejmują wszystkie niezbędne materiały pomocnicze, jak kleje, zaprawy, wałki i folie. Zajmujemy się zamówieniem i dostarczeniem wszystkich materiałów, a na koniec kompleksowym sprzątaniem całego mieszkania. W zależności od wybranej usługi, prace te mogą mieć szerszy zakres, a wykorzystane materiały odbiegać od standardowych. Dobierzemy najlepszą usługę dla Państwa – pamiętajmy jednak, by uniknąć pozornych oszczędności. W przyszłości naprawa takich błędów może kosztować nas dużo więcej, niż gdybyśmy za pierwszym razem wybrali droższą usługę.